Kategorie
Bez kategorii

Co zrobić gdy nagle potrzeba gotówki

W życiu zdarzają nam się nagłe, nieprzyjemne wypadki i awarie. Często w takiej sytuacji potrzebujemy szybkiego przypływu gotówki. Gdzie wówczas szukać pomocy?

W sytuacjach awaryjnych jednym z kluczowych elementów jest czas. Gdy wysiądzie lodówka, czy pęknie rura nie mamy czasu na załatwianie szeregu formalności. Dlatego tez w takich sytuacjach często decydujemy się na pożyczkę pozabankową 2018. Jest to bardzo wygodne i elastyczne rozwiązanie. Obecnie na rynku działają dziesiątki różnego rodzaju instytucji oferującymi pożyczki. Jako że panuje spora konkurencja, kolejne firmy muszą opracowywać nowe, coraz dogodniejsze produkty, usługi i coraz korzystniejsze oferty. Dzięki temu korzysta konsument – czyli my!

I choć często znajdujemy się pod sporą presją czasu, warto zapoznać się z kilkoma ofertami i wybrać tę, która najlepiej spełnia nasze potrzeby. Pamiętajmy jednak, że najtańsza pożyczka nie zawsze musi oznaczać: najlepsza. Czasem bowiem warunkiem uzyskania danej ceny jest zamówienie dodatkowych usług lub podjęcie dodatkowych zobowiązań. Warto mieć to na uwadze.

Jeśli już jednak wybierzemy odpowiednią dla nas ofertę, to procedury udzielenia pożyczki są już bajecznie proste. W większości wypadków wystarczy wypełnienie wniosku on-line, poprzez wprowadzenie naszych danych i numeru telefonu. Zwykle więc jedynym wymaganym dokumentem będzie dowód osobisty.

Niekiedy też wymagane będzie wysłanie niewielkiej kwoty pieniędzy z naszego konta. Zwykle kwota wynosi jeden grosz. Nie ma się czego obawiać, jest to bowiem sposób na weryfikację naszych danych i upewnienie się, że kwota pożyczki zostanie przelana na właściwy rachunek. Jeśli wszystko pójdzie bez przeszkód, to zwykle w przeciągu kilkunastu minut możemy cieszyć się pieniędzmi na koncie. Poszukując pieniędzy najczęściej myślimy oczywiście o rozmaitych bankach. Zdecydowanie jednak nie jest to jedyne miejsce, gdzie możemy uzyskać pieniądze dla nas, choćby na wydatki takie jak podstawowe potrzeby.

W wielu przypadkach pieniądze znajdziemy również w instytucjach poza bankowych, w których również możemy szybko dostać kredyt, a w dodatku nie będziemy musieli przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach. Kredyty gotówkowe przez Internet to często również możliwość uzyskania środków finansowych nawet w sytuacji, kiedy to nasza historia w BIK nie jest pozytywna. Kredyty gotówkowe przez Internet to sposób na pozyskanie pieniędzy zarówno jako osoba prywatna, jak również w przypadku, kiedy prowadzimy działalność gospodarczą, ale banki nie patrzą z tego powodu na nas przychylnym okiem. Są one w porównywalnych cenach, to jest nie poniesiemy wcale większych kosztów, aniżeli w przypadku kredytu bankowego w wielu przypadkach. Dziś w Internecie znajdujemy często pożyczki i kredyty na naprawdę interesujących warunkach finansowych.