Oferta


Chcą państwo wymienić lub usunąć stary grzejnik?

Administracja nie zezwala lub żąda zawrotnych sum za spuszczenie wody z układu centralnego ogrzewania?
Mieszkanie znajduje się w bloku, wieżowcu lub innym budynku wielorodzinnym.

Dla nas to żaden problem!
Posiadamy elektryczną zamrażarkę do rur firmy Rothenberger.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesną metodą zamrażania rur. Dzięki temu sposobowi możemy przeprowadzić wymianę i demontaż grzejników bez konieczności spuszczania wody z pionów centralnego ogrzewania. Zamrażanie rur jest metodą łatwą i szybką, przyjazną dla środowiska. Może być wykonywana na rurach stalowych, miedzianych, z tworzyw sztucznych. Urządzenie do zamrażanie rur wytwarza wewnątrz czop lodowy. Korek ten działa zatrzymując przepływ wody. Uzyskany zator wytrzymuje wysokie ciśnienia, ponieważ zamarzająca woda powiększa swoją objętość skutkując dociskaniem czopa do powierzchni rury.

Metodą zamrażania wymieniamy lub usuwamy stary grzejnik, bez konieczności spuszczania wody znajdującej się w instalacji C.O. , nawet w sezonie grzewczym!
Wystawiam faktury Vat


Dodatkowo wykonujemy inne usługi hydrauliczne i gazowe.
- instalacje wodno-kanalizacyjne
- instalacje gazowe(protokoły szczelności)
- instalacje centralnego ogrzewania (ogrzewanie podłogowe)
- montaż term gazowych oraz kuchni
- kotłownie gazowe oraz węglowe
- przyłącza kanalizacyjne, wodne i gazowe

Gdy napotkamy nieprzewidzianą awarię części instalacji grzewczej lub zdecydujemy się na wymianę któregoś z elementów grzewczych (np. grzejnik ścienny), jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zamrażanie rur. Jest to szybka, czysta i skuteczna metoda przeprowadzania napraw hydraulicznych bez konieczności izolowania i spuszczania całej wody z systemu rurociągów.

Zamrażanie przeprowadza się zarówno na rurach miedzianych jak i z innych metali. W kwestii rozmiaru rur również nie ma ograniczenia. Zamrozić możemy bardzo szerokie jak i bardzo wąskie rury.

Pracujemy na najlepszym sprzęcie !

Masz jakieś pytanie? Pisz śmiało Kontakt